Zvezdina pobeda za diskusiju?Jojić čuva Partizan na vrhu

Crveno-beli uprkos bledoj igri savladali borbeni OFK Beograd 2:1 zahvaljujući penalu u 79. minutu. Dakle, čeka nas nova rasprava u srpskom fudbalu da li je opravdano ili ne dosuđen jedanaesterac.Ono što može nagovestiti da je penala bilo su oba aktera istog,koji su nakon utakmice za medije izjavili da je kontakta bilo, videćemo kako će sudijska komisija proceniti ovu spornu situaciju. Ono sto je bitno crveno belima je podatak da su osvojili nova tri boda i da su prvi put od aprila 2010.godine pobedili OFK Beograd na Omladinskom stadionu.

Na drugoj strani grada, golovima Miloša Jojića u 50. minutu iz penala i u 59. minutu iz slobodnog udarca, Partizan je pobedio Spartak 2:0 u 14. kolu JSL tako da je stanje na tabeli pred poslednje kolo nepromenjeno.